دبیر کانون هلال‌احمر دانشگاه علوم پزشکی قزوین از برگزاری کارگاه‌های کارآفرینی و استقبال دانشجویان از این کارگاه‌ها خبر داد و گفت: این کارگاه‌ها مشوقی برای کارآفرینان است.

سهیلا بختیاری  از برگزاری کارگاه‌های کارآفرینی در شهرستان‌ها و دانشگاه‌های استان قزوین به همراهی شیوا ابوالحسنی مربی هلال‌احمر این استان خبر داد و اظهار کرد: این کارگاه‌ها به‌منظور هر چه بیشتر اعضا با مبنای کارآفرینی است.

به گزارش پایگاه خبری شصت دقیقه از آنا، وی افزود: یکی دیگر از اهداف برگزاری کارگاه‌های کارآفرینی، استعدادیابی و پرورش توانایی افراد است. فرد با شناخت توانایی و استعدادهای خود می‌تواند شناخت بهتری از مسیر شغلی خود داشته باشد.

دبیر کانون هلال‌احمر دانشگاه علوم پزشکی قزوین  با بیان اینکه در کارگاه‌های کارآفرینی مفاهیم و مبانی آن تدریس می‌شود، عنوان کرد: این کارگاه‌ها در دو بخش تئوری و عملی برگزار شده است و ۱۲۰ نفر در البرز، دانشگاه فرهنگیان و قزوین در این دوره کارگاه‌ها آموزش دیدند.

بختیاری با تأکید بر اینکه استقبال از کارگاه‌های کارآفرینی بسیار خوب است، گفت: افراد ایده‌های خوبی در این کارگاه‌ها مطرح می‌کنند که به دنبال راه انداختن کسی و کار هستند؛ این کارگاه‌ها مشوقی برای کارآفرینان است.