جلسه کارگروه مقابله با تحریم به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار یزد و با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد و مدیران حوزه های تخصصی این اداره کل و سایر اعضا برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شصت دقیقه از وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی، محمد حسین ریاحی در ابتدای جلسه با اشاره به اینکه دشمن با ایجاد تحریم ها یک سناریوی مشخص را دنبال می کند، گفت: با برنامه ریزی می توانیم از سد تحریم های ظالمانه عبور کنیم.

مدیرکل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان یزد افزود: در حوزه کارآفرینی سمت و سوی ما به سمت شتاب دهنده ها و استارتاپ ها و تقویت آنهاست و امیدواریم با توسعه تفکر خلاق به توسعه کارآفرینی و فعالیتهای نوآورانه برسیم.

وی با اشاره به ایجاد باور ایمنی در بین شرکای اجتماعی و بسط توسعه فرهنگ ایمنی اظهارکرد:  باید در بین جامعه کارگری و کارفرمایی روحیه تعامل و سازش باشد.

ریاحی از تشکلات کارگری و کارفرمایی بعنوان بازوان قدرتمند این اداره کل یاد کرد و گفت: ازظرفیت تشکلات در حل و فصل مشکلات، ارتقای بهره وری و تعالی واحد های تولیدی می توان به خوبی استفاده کرد.

در پایان مدیران روابط کار، کارآفرینی  و اشتغال، تعاون و اجتماعی راهکارهای مقابله با تحریم در حوزه تخصصی خود را بیان کردند و اعضا به بیان دیدگاه های خود پرداختند.

انتهای پیام/م/