سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی از ثبت 19برند توسط تعاونی های استان خبر داد. غلامرضا اشرفی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان جنوبی طی گزارشی از فعالیت 18 تعاونی با ثبت 19 برند در استان خبر داد و افزود: برندسازی یکی از ضروریات فعالیت های اقتصادی است که باید تعاونی های استان برای معرفی محصولات خود و همچنین شناخته شدن بیشتر تولیدات خود مورد توجه قرار دهند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شصت دقیقه از وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی، سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خراسان جنوبی گفت: برندسازی همچنین موجب بهبود روند بازاریابی و فروش محصول می شود.

وی ادامه داد: شهرستانهای خوسف، بیرجند، سربیشه، فردوس، زیرکوه، طبس، بشرویه و قاین در استان دارای تعاونی های صاحب برند هستند که باید الگوی موفقی برای سایر تعاونی ها قرار گیرد.

وی افزود: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استان نیز با برگزاری دوره های آموزشی برندسازی و کارگاه های توجیهی ویژه مدیران شرکت تعاونی ها در خصوص برندسازی و همچنین حمایت های مالی و پرداخت کمک هزینه ثبت برند به تعاونی ها گامی در خصوص این مهم بر داشته است.

لازم به توضیح است در حال حاضر در استان 920 تعاونی در بخش های تولیدی، توزیعی و خدماتی با  768 هزار و 148 عضو و سرمایه گذاری 371751 میلیون ریال و اشتغالزایی 8927 نفر فعالیت می کنند.