مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان در نشست تخصصی با تیم ارزیابی عملکرد وزارت متبوع در استان، از بهبود فرآیندها و عملکردها نسبت به گذشته خبر داد و گفت: این مهم رویکرد برنامه ها و استراتژی ها در همه حوزه‌های کاری است.
 
به گزارش پایگاه خبری شصت دقیقه از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، برهان صلواتی با اشاره به برخی اقدامات و برنامه‌ها از جمله دیدار حضوری با مردم همه شهرستانهای استان، اظهار کرد: در کمتر از دو سال گذشته بالغ بر ۴۰۰ مورد بازرسی شبانه و روزانه نیز از کارگاه ها صورت گرفته که در گذشته مصداق نداشته است.


مدیرکل  تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان همچنین کسب رتبه دوم استانی ارزیابی شاخص های عمومی جشنواره شهید رجایی توسط اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی  در سال جاری را مصداق  خوبی در زمینه بهبود عملکرد ها نسبت به گذشته برشمرد و تاکید کرد: البته تلاش ها همواره بر ارتقاء بیش از پیش عملکردهای این مجموعه گسترده خدمت‌رسانی به مردم است.

وی با اشاره به دوره های آموزشی حقوق شهروندی، استقرار میز خدمت فیزیکی و الکترونیکی، ارتباطات مردمی و پاسخگویی به شکایات، ملاقات های همه روزه با مردم و... گفت: این اقدامات نقش بسزایی در کاهش دغدغه های مردم در حوزه های مربوط به اشتغال و تعاون در استان داشته است.

انتهای پیام/م/