استاندار اردبیل گفت: زیرساخت‌های انرژی از جمله آب، برق و گاز و دیگر نیازمندی‌های شهرک گلخانه‌ای مغان تأمین می‌شود.

به گزارش اکبر بهنام‌جو عصر شنبه در ستاد بررسی مشکلات شهرک گلخانه‌ای مغان عنوان کرد: به منظور رونق تولید و افزایش صادرات زیرساخت‌های انرژی شهرک گلخانه‌ای مغان از جمله آب، برق و گاز تأمین می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری شصت دقیقه از قطره، به گفته وی ایجاد این شهرک می‌تواند در توسعه صادرات و رونق کارآفرینی نیز مفید واقع شده و آثار ارزشمندی را با خود همراه داشته باشد.

استاندار اردبیل تصریح کرد: راه آهن پارس آباد به جمهوری آذربایجان و ایجاد خط ریلی مذکور در سریعترین بازه زمانی می‌تواند زمینه را برای صادرات محصولات گلخانه‌ای فراهم کند.

بهنام‌جو ادامه داد: با تأمین شدن۱۵۰ میلیارد تومان منابع مالی خط ریلی و در ادامه راه اندازی پایانه صادراتی تازه کند سرعت بخشی به صادرات استان امکان پذیر خواهد شد.

وی تأکید کرد: پرداخت به موقع حق و حقوق کارگران شاغل در شهرک گلخانه‌ای مغان و توجه به بیمه کارگران از جمله مهمترین ضرورت‌های موجود است.

استاندار اردبیل شهرک گلخانه‌ای را باعث رونق بخشی مضاعف صادرات از استان دانست و افزود: این شهرک با هدف صادرات محصولات تولید شده به کشورهای همسایه به ویژه حضور در بازار بزرگ روسیه راه اندازی شده است.