سرپرست فرمانداری لنجان گفت: نرخ بیکاری در فضای بیابانی آران و بیدگل بین 6 تا 7 درصد و نرخ رسمی بیکاری در شهرستان لنجان 18.5 درصد است البته با جرات عنوان می‌کنم که نرخ بیکاری غیررسمی 25 درصد است.

خدامراد صالحی عصر در بازدید از نمایشگاه ایده‌شو و خلاقیت در لنجان اظهار کرد: شهرستان لنجان ظرفیت‌های فراوان صنعتی، خدماتی و گردشگری دارد که باید با تمرکز بر آن‌ها زمینه اشتغال هر چه بیشتر جوانان و فارغ‌التحصیلان دانشگاهی را فراهم کرد.

به گزارش پایگاه خبری شصت دقیقه از فارس، سرپرست فرمانداری شهرستان لنجان با بیان اینکه باید گسترش تعداد و تنوع رشته‌ها در مراکز آموزش عالی شهرستان لنجان در دستور کار قرار گیرد، خاطرنشان کرد: گسترش مراکز آموزش عالی لازم است اما کافی نیست و باید به مهارت‌آموزی دانشجویان نیز توجه کرد، بر همین اساس در کارگروه اشتغال شهرستان لنجان مقرر شده تا فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌ها دوره‌های کاربینی و مهارتی را در مراکز مختلف سپری کنند.

وی با اشاره به این‌که مسؤولان استان، لنجان را شهرستانی برخوردار می‌شناسند، خاطرنشان کرد: نرخ بیکاری در فضای بیابانی آران و بیدگل بین 6 تا 7 درصد و نرخ رسمی بیکاری در شهرستان لنجان 18.5 درصد است البته با جرات عنوان می‌کنم که نرخ بیکاری غیررسمی 25 درصد است.

صالحی در پایان خاطرنشان کرد: هفته پژوهش فرصتی برای تکریم پژوهشگران و ارج نهادن دانش است و این ایام را به همه دانشجویان و اساتید تبریک عرض می‌کنم.