نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی گفت: با راه‌اندازی کارخانه‌های نخ، فراز باطری و صنایع غذایی خوانسار نرخ بیکاری این شهرستان از ۱۲ درصد به ۹ درصد کاهش می‌یابد.

 علی بختیار شامگاه چهارشنبه در حاشیه بازدید از کارخانه‌های صنعتی گلپایگان در جمع خبرنگاران با تسلیت شهادت سردار سلیمانی اظهار داشت: با سرمایه‌گذاری در شهرستان گلپایگان اشتغال تک رقمی را شاهد خواهیم بود.

به گزارش پایگاه خبری شصت دقیقه از آمدخبر، وی گفت: با راه‌اندازی کارخانه‌های نخ، فراز باطری و صنایع غذایی خوانسار نرخ بیکاری در این شهرستان از ۱۲ درصد به ۹ درصد کاهش پیدا می‌کند.

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه شهادت سردار سلیمانی ثلمه عظیمی برای آزادی خواهان جهان است، گفت: مطالبه مردم جهان در مراسم تشییع پیکر مطهر سردار سلیمانی انتقام سخت از جنایتکاران آمریکایی بود که سپاه پاسداران پاسخ کوبنده‌ای به آمریکایی‌ها دادند.

وی تصریح کرد: آمریکایی‌ها با عبرت از این پاسخ کوبنده هر چه سریعتر منطقه را ترک کنند و به دنبال معرکه نباشند که به نفع آنهاست.

بختیار گفت: اگر سردار سلیمانی نبود داعش و النصره علاوه بر عراق و سوریه حتی کل خاورمیانه و اروپا و آمریکا را فرا می‌گرفت، سردار دلها با اقدامات خود به همه جهان نشان داد جمهوری اسلامی در صف مقدم مبارزه با تروریسم است.

وی خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی دیگر هیچ مذاکره‌ای با آمریکایی‌ها ندارد، در برجام نشان دادیم که اهل تعامل با دنیا و صلح جهانی هستیم، جمهوری اسلامی در برجام به تعهدات خود عمل کرد اما آمریکا به هیچکدام یک از تعهداتش در برجام عمل نکرد و اروپایی‌ها نیز در مقابل عهدشکنی آمریکا واکنش نشان ندادند و به همین دلیل ایران تصمیم به خروج از برجام را گرفت.

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی افزود: اگر منافع جمهوری اسلامی در منطقه به مخاطره بیفتد مردم ایران و گروه‌های سیاسی با وحدت و انسجام و با پیروی از رهنمودهای رهبری پاسخ کوبنده به آمریکایی‌ها خواهند داد.