نماینده مردم شهرستان اسدآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: با ایجاد گلخانه‌های ۴۰ هکتاری، ۱۰۰ هکتاری و کارخانه تولید قهوه در اسدآباد برای بیش از ۲ هزار نفر شغل ایجاد می‌شود.

علی‌اکبر رنجبرزاده بعد از ظهر امروز در آغاز عملیات اجرایی بزرگترین واحد تولید و بسته‌بندی قهوه کشور در اسدآباد با بیان اینکه راهکار حل مشکلات تعامل و هبستگی بین اقشار مختلف جامعه و مدیریت جهادی است اظهار کرد: همه باید وارد میدان شویم تا در این عرصه تقابل تنگاتنگ دشمنان فرامنطقه‌ای را زمین‌گیر کنیم.

به گزارش پایگاه خبری شصت دقیقه از فارس، وی با اشاره به اینکه از 21 خطی که قرار است تولید کاغذ از کربنات در کشور راه‌اندازی شود، هفت خط در شهرستان اسدآباد با هدف صادرات راه‌اندازی می‌شود افزود: شأن ما این است که دست فرماندهان جنگ اقتصادی را ببوسیم همانطور که بوسه بر دستان سربازان و فرماندهان در هشت سال دفاع مقدس زدیم.

نماینده مردم شهرستان اسدآباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هر جا لازم باشد فعالان اقتصادی را کمک خواهیم کرد تصریح کرد: کارخانه تولید قهوه در اسدآباد توسط سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در اسدآباد ایجاد خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه ایجاد گلخانه‌های ۴۰ هکتاری، ۱۰۰ هکتاری، کارخانه تولید قهوه و سایر اقداماتی که در شهرستان در حال ایجاد است برای بیش از ۲ هزار نفر شغل ایجاد می‌کند ادامه داد: اگر ما مسؤولان نتوانیم امیدی برای جوانان ایجاد کنیم، فلسفه وجودی ما زیر سوال است.

رنجبرزاده با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب این را از ما می‌خواهد خاطرنشان کرد: ما باید تمام تلاش خود را به کار بندیم تا کل کشور، استان و شهرستان مشکلاتش برطرف شود.

وی با اشاره به اینکه برای مسؤولان فقط زحمت وجود دارد که با لذت و توفیق همراه است گفت: ظرف چند سال آینده جمهوری اسلامی به عنوان قطب اقتصادی منطقه مطرح می‌شود.

نماینده مردم شهرستان اسدآباد در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: هفته آینده نیز میزبان وزیر صنعت خواهیم بود که عملیات اجرایی واحد تولیدی کاغذ با تکنولوژی جدید آغاز می‎شود.

معاون اقتصادی استاندار همدان نیز در این آیین با بیان اینکه عهد ببندیم هرجا که هستیم با روحیه سردار سلیمانی حرکت کنیم اظهار کرد: سردار سلیمانی جهان را تکان داد.

ظاهر پورمجاهد با بیان اینکه استان یک برنامه سه ساله برای توسعه پیشرو دارد افزود: سالانه سرمایه‌گذاری حداقل ۵ هزار میلیارد تومانی باید صورت گیرد و ۱۹ هزار ۲۰۰ نفر شغل ایجاد شود که به زیربخش‌های مختلف تقسیم می‎شود.

وی با اشاره به اینکه امروز استان با برنامه و سرسختانه بخش تولید را رصد و حمایت می‌کند تصریح کرد: بخش خصوصی هرجا که نیاز داشته باشد، در خدمت آنان خواهیم بود.

معاون اقتصادی استاندار همدان با بیان اینکه خدمت به این مردم افتخار بزرگی است ادامه داد: امید است بتوانیم صادقانه و به درستی وظایف خود را انجام دهیم.