۷مرکز مهارت آموزی ناویان وظیفه مرکز آموزش شهدای دریایی سیرجان با حضور فرمانده قرارگاه مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه نیرو‌های مسلح افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری شصت دقیقه از خبرگزاری صداوسیما، سردار سیدمهدی فرحی فرمانده قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیرو‌های مسلح با اشاره به افزایش کیفی مهارتهای منجر به اشتغال  افزود: باید تا سال۱۴۰۱ آموزشهای مهارتی به تمام سربازان ارائه شود و هیچ سربازی بدون کسب مهارت ترخیص نشود.

سردار فرحی در سیرجان 7مرکز آموزش مهارتهای شغلی مرتبط با آموزشهای فنی و حرفه ای با نام مراکز مهارتی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را افتتاح  کرد.

در ادامه این مراسم امیر دریادار دوم ستاد مهدی شعبان زاده گفت: در این مرکز مهارتهای شغلی اثربخش که منتهی به کارآفرینی و یا جذب بازار کار باشد به ناویان وظیفه در 9رشته فنی و حرفه ای آموزش داده می شود.

وی افزود: تمامی برنامه های و سیاستهای اعمال شده قرارگاه مهارت آموزی نیروهای مسلح در این مرکز اجرا می شود و تمامی جوانان سرباز در رشته های مورد علاقه خود دوره مهارت را می گذرانند.

در ادامه سردار فرحی فرمانده قرارگاه مهارت‌آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح از تولید مصنوعات مورد نیاز این مرکز اعم از چادرهای گروهی، میز و صندلی آموزشی که بدست کارورزان ناوی وظیفه تولید شده بود، بازدید کرد.