در راستای تحقق دولت الکترونیک، بهبود ارائه خدمات و کم شدن مراجعات ارباب رجوع به شرکت، میز خدمات الکترونیک صنعت برق در وبسایت شرکت برق منطقه ای اصفهان استقرار یافت .

به گزارش پايگاه خبري 60 دقيقه، این خدمات در صفحه اصلی وبسایت این شرکت در درگاه خدمات الکترونیک استقرار یافته و شامل ۴۵ خدمت متنوع برای مشترکین و غیر مشترکین صنعت برق اصفهان می باشد .

ميز خدمات الكترونيك به مشترکین برق اصفهان شامل ارائه خدمات صورتحساب قبض به مشترکین، خدمات پس از برقراری انشعاب و خدمات مرتبط با برقراری انشعاب می باشد که از طریق این وبگاه قابل انجام بوده و علاوه بر بستر ارائه خدمت، نظرسنجی از مشترکین را نیز شامل میشود .

خدمات غیر مشترکین شرکت برق منطقه اي اصفهان نیز شامل ۲۵ مورد است كه حریم خطوط انتقال و فوق توزیع، نیروگاههای تولید پراکنده، رسیدگی به درخواستهای مراجعین، ارائه تسهیلات حمایتی به پژوهش ها و سایر خدمات بوده که به فراخور حال مراجعین در این سامانه قابل دریافت می باشد .

گفتني است، مشترکین برق منطقه ای اصفهان و نیز سایر مراجعین به این شرکت می توانند از این پس با مراجعه به وبسایت این شرکت به آدرس www.erec.co.irاز خدمات الکترونیکی بهره مند گردیده و به جای مراجعه حضوری از خدمات غیرحضوری استفاده نمایند.