به گزارش 60 دقیقه، حسین ساسانی در برنامه «اقتصاد به وقت بهار» رادیو اقتصاد افزود: برای داشتن تولید خوب و قابل عرضه در عرصه‌های جهانی باید به دو مولفه بسیار مهم یعنی درون و برون سازمانی کسب و کارها توجه ویژه کرد.

وی همچنین اظهارداشت: لازمه روبه رو شدن تولیدات کسب و کارها با اقبال خوش مشتریان اینکه در وهله نخست توانمندی‌های درون سازمانی خود را افزایش دهند.
این تحلیل گر توسعه پایدار گفت: برای تحقق این مهم توجه به مولفه‌های مهمی همچون جذب کارکنان کارآمد، بهره گیری از وجود مدیران توانمند، ایجاد نوآوری و خلاقیت ، تقویت حوزه های بازاریابی، مهندسی و فروش در بنگاه های اقتصادی بسیار ضرورت دارد.

وی ضمن اشاره به مبحث بسیار مهم نوآوری و خلاقیت در تولید افزود: برای رونق بخشی به تولیدات داخلی و همینطورعرضه موفق محصولات ایرانی در سطح بازارهای جهانی باید به این دو مولفه توجه اساسی کرد.

ساسانی همچنین اظهارداشت: تنها تولید یک محصول با کیفیت در دنیای امروز کفایت نمی کند اینکه یک محصول خوب و با کیفیت را چگونه بتوان در سطح بازارها اعم از ملی و بین المللی ارائه داد نیز بسیار مهم به نظر می رسد.

وی در ادامه یادآورشد: برای داشتن یک کسب و کار پایدار ضمن تولید با کیفیت و مرغوب باید به مبحث بسیار مهم بازاریابی و فروش نیز توجه ویژه کرد.

برنامه «اقتصاد به وقت بهار» کاری از گروه اقتصاد و جامعه شبکه تخصصی رادیویی اقتصاد که از شنبه تا جمعه هر روز ساعت 16 به مدت 180 دقیقه به تهیه کنندگی «مهدی شادبهر و فرزانه صادقیان» با هدف تبیین شعار سال، انعکاس اخبار جاده و راه در ایام نوروز، انعکاس اخبار هواشناسی کشور، معرفی کتب منتخب اقتصادی و همچنین آیتم های متنوع به همراه موسیقی از استان های مختلف بر روی موج اف ام ردیف 98 قرار می‌گیرد و علاقمندان جهت دریافت فایل صوتی برنامه می توانند به سایت رادیو اقتصاد مراجعه کنند.

منبع: تی نیوز