شرکت های خلاق و نوآور می توانند با ثبت نام درسایت الکامپ 25 و حضور در این نمایشگاه، دستاوردهای فناورانه خود را به نمایش بگذارند.

به گزارش 60 دقیقه و به نقل از گروه علمی ایرنا از معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری، شرکت های خلاق مطابق سال گذشته می توانند از50 درصد تخفیف تا سقف 20 میلیون ریال جهت اخذ غرفه و یا کانتر جهت حضور در این نمایشگاه برخودار شوند. شرکت های خلاق پس از ثبت نام و حضور در این رویداد، با ارائه مستندات حضور می توانند وجه حمایتی خود را دریافت کنند.
پیش ثبت نام بزرگترین رویداد فناوری-تجاری کشور از دوم اردیبهشت ماه در سامانه iran-elecomp.com آغاز شده است، همچون دوره های گذشته اولویت در پیش‌ثبت‌نام در جانمایی و اختصاص غرفه موثر خواهد بود.
متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر از قبیل روند ثبت نام و تعرفه ها، به نشانی http://iran-elecomp.com/ مراجعه کنند.
نمایشگاه الکامپ درعرصه طراحی، ساخت و تولید و پشتیبانی از محصولات، خدمات، محتوا و راهکارهای صنایع الکترونیکی، کامپیوتر و دیجیتال در اقتصاد ایران، بزرگترین رویداد فناوری کشور است. الکامپ همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست‌اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.
نمایشگاه الکامپ، آوردگاهی است که سالانه ذینفعان توسعه و تحول اقتصاد دیجیتال با بررسی فرصت‌های بازار به جایگاه‌سازی محصولات و خدمات خود پرداخته وعملکرد سالانه خود را در معرض دید و داوری مشتریان و استفاده‌کنندگان قرار می‌دهند تا با تحریک تقاضای بازار به تعمیق و گسترش اقتصاد کشور یاری رسانند.
سازمان نظام صنفی یارانه‌ای با انتخاب شعار راهبردی « آینده بهتر » امیدوار است با برگزاری هرچه باشکوه‌تر بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ در تاریخ 27 تا 30 تیر ماه 1398 و حضور موثر تمامی فعالان این حوزه، موجبات پیشرفت صنعت و سربلندی کشور فراهم آید.

منبع:خبرگزاری ایرنا