رئیس هیات مدیره احیاگران امدادصنعت نانو، گفت: «استاندارد»، در تصفیه صنعت و زندگی مردم از ناخالصی‌ها پیشتاز است.

به گزارش پایگاه خبری شصت دقیقه، یدالله جعفری در دیدار با دکتر ساسان فرشی حق‌ور مدیرکل سازمان استاندارد آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه سازمان استاندارد در تصفیه صنعت و زندگی مردم از ناخالصی‌ها پیشتاز است، گفت: سازمان استاندارد در پرونده کاری خود طوری عمل کرده و می‌کند که کرامت تولیدکنندگان حفظ شود.

9811035

وی افزود: این کار ستودنی است. سازمان استاندارد باید مردم را در عدم مصرف محصولات و کالاهای غیراستاندارد مجاب سازد تا محصولات استاندارد و مورد تایید، جای خود را در جامعه و بین مردم باز کند.

رئیس هیات مدیره احیاگران امدادصنعت نانو در این دیدار که جمعی از کارشناسان ارشد حوزه صنعت و نانو نیز حضور داشتند، خاطر نشان ساخت: هیات مدیره احیاگران امدادصنعت نانو آمادگی دارد تا در ترویج فرهنگ استفاده از کالاهای استاندارد به سازمان استاندارد کمک نماید.

جعفری در پایان با تاکید بر نهادینه کردن فرهنگ «استاندارد» در جامعه، گفت: در امر پژوهش هر هزینه‌ای صورت بگیرد هزینه نیست بلکه سرمایه‌گذاری برای بهبود وضعیت جامعه در تمامی مسائل است.

بر پایه این گزارش در این دیدار دکتر فرشی حق‌ور مدیرکل استاندارد آذربایجان‌شرقی نیز طی سخنانی، همراهی دانشگاهیان، محققان و صنعتگران با کارشناسان سازمان استاندارد را مورد تاکید قرار داد و گفت: مجموعه سازمان استاندارد آذربایجان شرقی با رعایت تمام ضوابط مدوّن این سازمان، دست یاری به سوی محققان و پژوهشگران به ویژه کارشناسان و پژوهشگران احیاگران امدادصنعت نانو دراز می کند.

9811034

گفتنی است در پایان این دیدار از سوی اعضای هیات مدیره احیاگران امدادصنعت نانو، لوح سپاسی به مدیرکل سازمان استاندارد آذربایجان شرقی تقدیم و از وی به عنوان «احیاگر صنعت و دیده بان سلامت» تقدیر شد.