دبیر جامعه اسلامی کارگران آذربایجان‌شرقی گفت: جامعه اسلامی کارگران آذربایجان‌شرقی برای انتخابات آتی مجلس نامزدهای اصلح را معرفی می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری شصت دقیقه، یدالله جعفری در گفتگویی با اشاره به انتخابات پیش روی مجلس شورای اسلامی، از دوّم اسفند ماه 98 به عنوان روزی به یاد ماندنی در اذهان مردم و صفحات زرین انقلاب اسلامی یاد کرد و گفت: مطمئن هستیم مردم همیشه در صحنه و انقلابی ایران اسلامی به ویژه مردم غیور و ولایتمدار آذربایجان‌شرقی در روز دوّم اسفند ماه 98 با حضور آگاهانه خود در پای صندوق‌های رای بار دیگر شور و شوق انقلابی خود را به نمایش خواهند گذاشت.

وی با تاکید بر انتخاب افراد اصلح از سوی مردم، گفت: مردم عزیز و انقلابی ما باید در این انتخابات با حضور آگاهانه خود در پای صندوق‌های رای با انتخاب احسن و متمایز خود، افراد صالح، انقلابی و کاردان را به مجلس بفرستند.

این تحلیل‌گر مسائل سیاسی در ادامه، بیانیه گام دوّم انقلاب را چراغ راه و قطب‌نمای مردم در عرصه انتخابات دانست و تصریح کرد: مردم عزیز ایران به ویژه جوانان انقلابی باید از هم اینک نسبت به مطالعه رزومه کاری و بیوگرافی نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اقدام کنند تا در روز انتخابات با نوشتن نام افراد ذیصلاح در برگه‌های رای در ایجاد مجلسی کارآمد، مقتدر و مردمی سهیم باشند.

جعفری همچنین با اشاره به فعالیت‌های انتخاباتی جامعه اسلامی کارگران آذربایجان‌شرقی گفت: جامعه اسلامی کارگران آذربایجان‌شرقی حسب وظیفه شرعی و انقلابی خود از ماه‌ها قبل فضای انتخاباتی مجلس شورای اسلامی را رصد کرده و با انتخاب شعار «انتخاب 98، انتخاب متمایز» به استقبال این انتخابات رفته است.

دبیر جامعه اسلامی کارگران آذربایجان‌شرقی خاطر نشان ساخت: در همین راستا ستاد انتخاباتی جامعه اسلامی کارگران آذربایجان شرقی رسماً فعالیت خود را آغاز نموده و با نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی جلساتی را برگزار کرده و این روند همچنان ادامه دارد.

وی در همین زمینه تاکید کرد: سعی خواهیم کرد تا در مدت باقی‌مانده تا انتخابات مجلس شورای اسلامی نامزدهای اصلح، انقلابی، مردمی و کاردان را شناسایی نموده و نام آن‌ها را در لیست انتخاباتی جامعه اسلامی کارگران آذربایجان‌شرقی قرار دهیم.

این کارشناس ارشد مسائل کارگری در همین زمینه تاکید کرد: ما در ارائه لیست انتخاباتی مجلس، بدون در نظر گرفتن گرایش‌های سیاسی نامزدها، صرفاً به کاردانی، انقلابی‌گری، مردمی بودن و ولایتمداری آنان توجه خواهیم کرد و کسی که چنین مشخصه‌هایی را داشته باشد قطعاً در لیست انتخاباتی جامعه اسلامی کارگران قرار خواهیم داد.

جعفری گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، جامعه اسلامی کارگران آذربایجان‌شرقی برای کل استان به تعداد نیاز که 19 نفر می‌باشد با رمز یا زهرا (س) لیست انتخاباتی ارائه خواهد کرد.

وی تاکید کرد: جامعه کارگری ایران اسلامی به ویژه آذربایجان‌شرقی همانگونه که در انتخابات‌های گذشته حضوری چشمگیر و پرنشاط داشته است در این دوره نیز با حضوری آگاهانه و تکلیف‌مدارانه، شعور سیاسی و شور انقلابی خود را در پای صندوق های رای به نمایش خواهند گذاشت.

دبیر جامعه اسلامی کارگران آذربایجان‌شرقی در خاتمه ابراز امیدواری کرد مجلس یازدهم مجلسی در تراز انقلاب، نظام و مردم شهیدپرور ایران اسلامی و انقلابی باشد تا بتواند با عملکرد خود را در استحکام پایه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی بیش از پیش تلاش نماید.

انتهای پیام/